Programy edukacyjne Wydziału Biologii UG nagrodzone w konkursie Urzędu Marszałkowskiego

W dniu 17 maja br zostały ogłoszone wyniki otwartego konkursu wniosków na realizację zadań obejmujących działalność pożytku publicznego i wolontariatu w zakresie edukacji. Miło nam poinformować, że projekt pt. "Programy edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych woj. pomorskiego: 1. Zaproś naukowca do szkoły, 2. Poznaj pracę biologa" został nagrodzony przez Komisję Konkursową. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest Wydział Biologii UG, a wniosek został przygotowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego. Dotacja, przyznana na okres 01.06-30.11.2011r, będzie wykorzystana na wsparcie finansowe obu programów.

Data publikacji: czwartek, 6. Marzec 2014 - 10:15; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski