"Szkoła z Pasją"

W dniu 22 września br., w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku odbyła się wojewódzka inauguracja roku Szkoły z Pasją, której organizatorami byli: Wojewoda Pomorski, Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Pomorski Kurator Oświaty.
W uroczystości wzięła udział Pani Katarzyna Hall - Minister Edukacji Narodowej. W trakcie inauguracji dr Krystyna Burkiewicz zaprezentowała wykład pt. "Jak rozwijać pasje dzieci i młodzieży?" Wykład poświęcony był działalności edukacyjnej prowadzonej przez Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: czwartek, 6. Marzec 2014 - 11:10; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski