Współpraca na półmetku

Współpraca edukacyjna Wydziału Biologii UG z II LO w Elblągu dobiegła półmetka. W semestrze zimowym uczniowie klasy II c uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych w Katedrze Cytologii i Embriologii Roślin UG. Ćwiczenia pt. "Embriologia eksperymentalna - co można badać i tworzyć w kulturach in vitro organów płciowych roślin" oraz "Obserwacja mikroskopowa składników komórki roślinnej" prowadziły dr Joanna Rojek i mgr Małgorzata Ignatowska. Młodzież wysłuchała również wykładu dra Szymona Ziętkiewicza z Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed pt. "Współczesne metody badań struktury białek"

II LO Elbląg
fot. Sara Sikora

Data publikacji: piątek, 7. Marzec 2014 - 20:44; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski