Student naszego Wydziału w międzynarodowym programie SmaRT

Miło nam poinformować, że student II roku MSU naszego wydziału, Tomasz Koliński (Katedra Ewolucji Molekularnej), został zakwalifikowany jako jedna z dwóch osób z Polski do udziału w międzynarodowym programie Summer Student Training Program w University of Milano-Bicocca we Włoszech.
Przez 10 tygodni Tomasz będzie realizował projekt badawczy "Experimental validation of oncogenic fusion genes and other early events in cancer", który ma na celu poznanie terapeutycznego znaczenia wyciszania ekspresji genów biorących udział w powstawaniu i rozwoju raka jelita grubego.
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy oraz dalszych sukcesów!

Tomasz Koliński
fot. Julita Minasiewicz

Data publikacji: piątek, 7. Marzec 2014 - 22:28; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski