Dzień Mózgu 2012 - podsumowanie

Odbywająca się 16 marca na naszym Wydziale II edycja Dnia Mózgu okazała się wielkim sukcesem. W "święcie mózgu" wzięło udział ponad tysiąc osób dla których studenci Kół Naukowych "Homunculus" UG i "Empiria" SWPS, pracownicy i doktoranci Katedry Fizjologii Zwierząt UG oraz znakomici goście przygotowali 7 wykładów, 18 warsztatów oraz 2 pokazy laboratoryjne. W transmitowanych na żywo wykładach mogli wziąć udział również internauci. Impreza wzbudziła szerokie zainteresowanie mediów. Dzień Mózgu relacjonowały zarówno regionalne jak i ogólnopolskie stacje telewizyjne, rozgłośnie radiowe oraz serwisy internetowe.

Dzień Mózgu 2012
fot. Justyna Kostiuk

Wszystkie informacje o Dniu Mózgu, w tym fotorelację z imprezy, można znaleźć na stronie Dnia Mózgu: http://www.dnimozgu.ug.edu.pl

Data publikacji: piątek, 7. Marzec 2014 - 22:43; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski