Nagrody dla naszych studentek

W dniach 9-11 marca na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyło się II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych. Miło nam poinformować, że dwie studentki z naszego wydziału zostały nagrodzone za najlepsze wystąpienia:
- w bloku biologiczno-technologicznym - Katarzyna Mystkowska - "Barcoding czyli kreskowy kod życia - o metodzie i markerach ze szczególnym uwzględnieniem roślin"
- w bloku geograficzno-ekologicznym - Magdalena Hadwiczak - "Presja drapieżnicza mewy bladej na alczyka w Magdalenefjorden, NW Spitsbergen"

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: piątek, 7. Marzec 2014 - 22:48; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski