Debiut "EDENU" w Straszynie

W dniu 11 maja nowo powstałe Studenckie Koło Naukowe "EDEN" przeprowadziło wraz z opiekunką Koła, dr Iwoną Majcher, pierwsze warsztaty w ramach projektu "Odkryjmy to razem". Uczestnikami warsztatów była grupa pięcioletnich "Delfinków" z przedszkola "Tik Tak" w Straszynie. Wykonując różne doświadczenia, dzieci poznały właściwości wody oraz niebezpieczeństwa wynikające z jej zanieczyszczenia. Mali badacze budowali też własne modele oczyszczalni ścieków. Nie zabrakło magicznych sztuczek - dzieci łowiły przy pomocy wędek kostki lodu oraz uczyły pływać gotowane jajka. SKN "EDEN" zostało zaproszone przez przedszkole do kontynuacji projektu w przyszłym roku akademickim.

EDEN w Straszynie
fot. Iwona Majcher

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 19:05; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski