"Littorella" w akcji

W dniu 22 maja br. studenci SKN Ekologów Roślin "Littorella" wzięli udział w III edycji plenerowej akcji edukacyjnej pt. "Bioróżnorodność - poznaj by zachować", która odbyła się na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Impreza, której głównym organizatorem było Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, poświęcona była krajobrazom Pomorza. Na cieszącym się ogromnym powodzeniem stoisku SKN "Littorella" zaprezentowano niezwykły świat torfowisk i jezior - można było poznać fascynujący świat roślin mięsożernych oraz przystosowania roślin do życia w wodzie. Układając puzzle lub rozwiązując rebusy i quizy, uczniowie zbierali pieczątki, które mogły zostać wymienione na nagrody.

Littorella w akcji
fot. Agata Gadomska

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 19:13; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski