Współpraca edukacyjna z II LO w Elblągu

Dobiegł końca drugi rok współpracy edukacyjnej Wydziału Biologii UG z II LO w Elblągu. W semestrze letnim uczniowie klasy II c wysłuchali sześciu wykładów zaprezentowanych w szkole przez: prof. UG dr hab. A. Herman-Antosiewicz, prof. UG dr hab. E. Jurkowlaniec-Kopeć, dra W. Glaca oraz dr K. Burkiewicz. Na wydziale młodzież uczestniczyła w zajęciach przeprowadzonych w Katedrze Fizjologii Zwierząt i Człowieka: warsztaty "Mózg 3D" (dr D. Myślińska), pokaz laboratoryjny "Laboratorium neurobiologiczne" (dr G. Jerzemowska, mgr B. Grembecka, mgr K. Plucińska) oraz ćwiczenia laboratoryjne "Co pływa w naszej krwi" (dr W. Glac).

Współpraca z II LO w Elblągu
fot: Sara Sikora

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 19:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski