Obrączkowanie ptaków w pigułce

Miło nam poinformować o ukazaniu się informatora pt. "Obrączkowanie ptaków", której autorami są: prof. Przemysław Busse, emerytowany kierownik Stacji Badania Wędrówek Ptaków Wydziału Biologii UG, dr Wojciech Kania, emerytowany pracownik Stacji Ornitologicznej MiIZ PAN w Gdańsku oraz dr Agnieszka Ożarowska i mgr Katarzyna Stępniewska ze Stacji Badania Wędrówek Ptaków naszego Wydziału. Publikacja została wydana w ramach polsko-słowackiego projektu pt. "Ochrona zagrożonych gatunków ptaków w Karpatach Zachodnich", realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.
Publikacja w pliku PDF

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 21:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski