Inauguracja roku akademickiego 2012/2013 na Wydziale Biologii

Dnia 3 października br., w nowym gmachu Wydziału Biologii odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego. Uroczystość swoją obecnością uświetnili przedstawiciele władz naszej Uczelni: Prorektor ds. Studenckich - prof. UG, dr hab. Józef Arno Włodarski, Rektor Senior - prof. UG, dr hab. Andrzej Ceynowa, obecnie Dziekan Wydziału Filologicznego, Kanclerz - prof. UG, dr hab. Jerzy Gwizdała oraz Zastępca Kanclerza ds. Administracyjnych - mgr Ryszard Stasiak. Wykład inauguracyjny pt. "Mikrobiom Człowieka" wygłosił Prof. dr hab. Adam Jaworski z Zakładu Genetyki Drobnoustrojów Uniwersytetu Łódzkiego.

Inauguracja 2012/2013
fot. Michał Narloch

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 21:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski