Biologiczny Obóz Naukowy

W dniach 24-28 września Wydział Biologii UG, we współpracy z Międzyuczelnianym Wydziałem Biotechnologii UG i GUMed, zrealizował projekt pt. "Biologiczny Obóz Naukowy" adresowany do uczniów klas biologiczno-chemicznych z III LO w Gdyni. W ramach projektu uczniowie wysłuchali cyklu wykładów oraz uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych i terenowych. Zajęcia przeprowadzili pracownicy Wydziału Biologii z Katedr: Cytologii i Embriologii Roślin, Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody, Zoologii Bezkręgowców i Parazytologii oraz Stacji Badania Wędrówek Ptaków. Z Wydziału Biotechnologii projekt realizowali pracownicy i doktoranci z Katedry Biologii Molekularnej i Komórkowej.

Uczestnicy obozu
zdjęcia dzięki uprzejmości Małgorzaty Kupczyk-Skodowskiej

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 22:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski