Dr Wojciech Glac kandyduje w VIII edycji konkursu "Popularyzator Nauki"

Miło nam poinformować, że dr Wojciech Glac, adiunkt w Katedrze Fizjologii Zwierząt i Człowieka Wydziału Biologii UG, jest kandydatem w konkursie "Popularyzator Nauki 2012". Jego szeroka działalność popularyzatorska, przybliżająca zagadnienia związane m.in. z neurobiologią uzależnień i neuroimmunologią, adresowana jest szczególnie do młodzieży szkolnej. Dr Glac jest także laureatem nagrody "Nauczyciel Roku" im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza dla najlepszych nauczycieli akademickich Uniwersytetu Gdańskiego (2012 r.) oraz nagrody "Nauczyciel Roku na Wydziale Biologii UG" (2012 r.).
Więcej informacji na stronie

Dr Wojciech Glac
fot. Olimpia Goździewicz

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 22:49; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski