Olimpiada Biologiczna 2013

W dniach 26 i 28 stycznia br. na Wydziale Biologii UG odbyły się Eliminacje Okręgowe XLII Olimpiady Biologicznej, w których wzięło udział 98 uczniów z 23 szkół ponadgimnazjalnych woj. pomorskiego. Tytuł laureata Elimnacji Okręgowych uzyskało pięciu uczniów, którzy zdobyli co najmniej 71 punktów w teście. Komisja oceniająca przyznała wyróżnienia siedmiu pracom badawczym. Ponadto, nagrody specjalne za prace badawcze zostały przyznane przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, Trójmiejski Park Krajobrazowy i Nadleśnictwo Gdańsk.

Olga Kałużna z III LO w Gdańsku, laureatka II miejsca oraz wyróżnienia I stopnia za pracę badawczą; z lewej: Pani mgr Hanna Szarafińska, nauczycielka biologii.
fot. Marta Kras

Więcej informacji i zdjęć: http://www.biology.ug.edu.pl/olimpiada

Data publikacji: niedziela, 9. Marzec 2014 - 10:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski