Dotacja Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego dla programów edukacyjnych Wydziału Biologii UG

Komisja Konkursowa, powołana przez Zarząd Województwa Pomorskiego, ogłosiła wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w 2013 roku zadań publicznych w zakresie edukacji. Miło nam poinformować, że projekt pt. "Programy edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych woj. pomorskiego: 1. Zaproś naukowca do szkoły, 2. Poznaj pracę biologa" został nagrodzony po raz trzeci. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest Wydział Biologii UG, a wniosek został przygotowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego. Przyznana dotacja będzie wykorzystana na wsparcie obu programów.

Data publikacji: niedziela, 9. Marzec 2014 - 20:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski