Międzyuczelniana Konferencja Młodych Naukowców

Dnia 10 maja 2013r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się Międzyuczelniana Konferencja Młodych Naukowców, której głównymi organizatorami były dwa wydziałowe Studenckie Koła Naukowe: Biochemiczne i Genetyczne. W konferencji wzięły udział Studenckie Koła Naukowe Wydziału Biologii a także innych uczelni Trójmiasta, w tym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Politechniki Gdańskiej. Uczestnikami byli również magistranci oraz doktoranci Wydziału Biologii. Głównym celem spotkania była wymiana doświadczeń pomiędzy Studenckimi Kołami Naukowymi, integracja oraz promocja tematyki prac naukowych prowadzonych na Wydziale Biologii UG.

Międzyuczelniana Konferencja Młodych Naukowców
fot. Mirosław Jarząb

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: niedziela, 9. Marzec 2014 - 21:49; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski