Promując Uniwersytet Gdański promowaliśmy nasz Wydział

W dniu 21 maja w auli Biblioteki Głównej UG odbyło sie spotkanie akademickie w ramach projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. "Kampania promocyjna na rzecz kierunków matematycznych, przyrodniczych, technicznych" Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zapoznali się z przedstawioną przez studentów ofertą edukacyjną trzech uczelni: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Nasz uniwersytet reprezentował Pan Mateusz Puchalski, student III roku kierunku Biologia, członek Studenckiego Koła Naukowego Ekologów Roślin "Littorella", którego atrakcyjna prezentacja multimedialna przybliżyła młodzieży specyfikę studiowania na naszym wydziale.

Mateusz Puchalski, student III roku kierunku Biologia
fot. Katarzyna Mystkowska

Data publikacji: niedziela, 9. Marzec 2014 - 22:17; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski