Umowa patronacka

W dniu 11 czerwca br została podpisana umowa patronacka między Wydziałem Biologii UG, a I Liceum Ogólnokształcącym im. Ziemi Żuławskiej wNowym Dworze Gdańskim. Celem umowy jest wspólne promowanie nauk biologicznych w skali lokalnej, poprzez objęcie przez dwa Studenckie Koła Naukowe Wydziału Biologii UG, Fizjologów - "Homunculus" oraz Botaniczne - "Zioło", opieki naukowo-dydaktycznej nad uczniami z koła biologiczego "Hydra". Studenci wraz z uczniami będą realizować dwa projekty: "Indywidualna zmienność zachowań lękowych u zwierząt" oraz "Szata roślinna Nowego Dworu Gdańskiego"

Podpisanie umowy patronackiej
fot. Joanna Brucka

Data publikacji: niedziela, 9. Marzec 2014 - 22:52; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski