Programy edukacyjne Wydziału Biologii

Zakończyła się czwarta edycja programu "Zaproś naukowca do szkoły" oraz trzecia edycja programu "Poznaj pracę biologa" W bieżącym roku akad. zaprezentowano 95 wykładów oraz przeprowadzono 131 warsztatów. W zajęciach brali udział uczniowie i nauczyciele z 36 szkół z Czerska, Gdańska, Gdyni, Kwidzyna, Nowego Dworu Gdańskiego, Słupska, Sopotu, Sztumu, Tczewa i Wejherowa. Wykładom towarzyszyła multimedialna prezentacja, której celem było zapoznanie uczniów ze specyfiką studiowania na naszym Wydziale.

Warsztaty dla III LO w Sopocie pt. "Molekularna lupa czyli analiza genetyczna bakterii". Zajęcia prowadzi Pani mgr Monika Maciąg-Dorszyńska z Katedry Biologii Molekularnej.
fot. Dorota Kasprzak

Data publikacji: niedziela, 9. Marzec 2014 - 23:30; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski