Promocja kierunków matematycznych, przyrodniczych i technicznych

W dniu 5 listopada br w Akademii Morskiej w Gdyni miało miejsce kolejne spotkanie poświęcone promocji kierunków matematycznych, przyrodniczych i technicznych. Spotkania, adresowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, odbywają się w Uniwersytecie Gdańskim, Akademii Morskiej i Politechnice Gdańskiej, w ramach projektu systemowego "Kampania promocyjna na rzecz kierunków matematycznych, przyrodniczych i technicznych" realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Miło nam poinformować, że naszą Uczelnię reprezentował Pan Mateusz Puchalski, student I roku studiów II stopnia (kierunek biologia), członek Studenckiego Koła Naukowego Ekologów Roślin "Littorella".

Data publikacji: poniedziałek, 10. Marzec 2014 - 10:30; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski