Praca naukowa i wychowanie dzieci - program POMOST

Miło nam poinformować, że Pani dr Izabela Chincińska z Katedry Fizjologii i Biotechnologii Roślin UG, laureatka programu POMOST, realizuje projekt pt. "Badanie wykorzystania floemu do produkcji białek rekombinowanych". Program, finansowany przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej, ma na celu ułatwienie najlepszym rodzicom-naukowcom wychowującym małe dzieci powrót do pracy badawczej. Dr Chincińska spędziła siedem lat w Berlinie gdzie obroniła doktorat z biotechnologii na Uniwersytecie Humboldta. Jest matką dwóch córek - Ani i Marysi. Życzymy sukcesów naukowych i wychowawczych!

Więcej o projekcie w pliku PDF

Artykuł w "Gazecie Prawnej" - plik PDF

Data publikacji: poniedziałek, 10. Marzec 2014 - 10:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski