Moje kompetencje trampoliną w przyszłość zawodową

Uniwersytet Gdański został zaproszony do udziału w projekcie unijnym pt. "Moje kompetencje trampoliną w przyszłość zawodową", realizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Pasłęku. W ramach projektu, uczniowie klas przyrodniczo-medycznych z Zespołu Szkół w Pasłęku uczestniczyli w dniu 20.11 br. w warsztatach, które przygotowali i przeprowadzili pracownicy Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka: Pani dr Grażyna Jerzemowska ("Preparatyka tkanki nerwowej") oraz Pan dr Wojciech Glac ("Co pływa w naszej krwi?").

Relacja uczniów z zajęć - plik PDF

Moje kompetencje trampoliną w przyszłość zawodową
fot. Marta Puławska

Data publikacji: poniedziałek, 10. Marzec 2014 - 11:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski