Współpraca Studenckiego Koła Naukowego Fizjologów "Homunculus" z Kołem Biologicznym "Hydra"

Miło nam poinformować o ukończeniu projektu pt. "Poziom odwagi w czasie ekspozycji na różne sytuacje stresowe u szczurów" zrealizowanego we współpracy studentów z Koła Naukowego Fizjologów "Homunculus" i uczniów z Koła Biologicznego "Hydra" w I LO w Nowym Dworze Gdańskim. Projekt został zrealizowany w ramach umowy patronackiej między Wydziałem Biologii UG, a I LO im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim. Celem umowy jest wspólne promowanie nauk biologicznych w skali lokalnej poprzez objęcie przez dwa Studenckie Koła Naukowe Wydziału Biologii UG, Fizjologów - "Homunculus" oraz Botaniczne - "Zioło", opieki naukowo-dydaktycznej nad uczniami z Koła Biologiczego "Hydra".
Więcej informacji o projekcie http://www.homunculus.ug.edu.pl/projekt-odwaga.html

Data publikacji: poniedziałek, 10. Marzec 2014 - 23:31; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski