Konkurs "Dla Kobiet i Nauki"

Od 2 kwietnia do 31 maja 2014r. można nadsyłać zgłoszenia na konkurs "Dla Kobiet i Nauki", realizowany we współpracy między L'Oréal Polska Sp. z o.o., Polskim Komitetem ds. UNESCO oraz Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.  Celem konkursu jest udzielenie wsparcia finansowego oraz promocja utalentowanych naukowców prowadzących prace badawcze w dziedzinach nauk o życiu i przygotowujących rozprawę doktorską lub habilitacyjną. Do zdobycia pięć rocznych stypendiów: dwa dla doktorantek i trzy dla habilitantek. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyzna każdej laureatce dodatkowe wyróżnienie - pokrycie kosztów wyjazdu na wybraną zagraniczną konferencję naukową na terenie Europy.

Więcej informacji: http://www.lorealdlakobietinauki.pl/

Regulamin konkursu w pliku PDF

Data publikacji: piątek, 28. Marzec 2014 - 21:07; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski