Wampiriada na UG - Bieg, w którym nie ma przegranych!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza studentów i pracowników UG do oddawania krwi w wiosennej edycji Wampiriady.

Rejestracja dawców w godz.  09.00-14.00

12 maja - Wydział Nauk Społecznych

13 maja - Wydział Prawa i Administracji

26 maja - Wydział Ekonomiczny

27 maja - Wydział Biologii

Organizatorzy zapraszają nie tylko krwiodawców!

Na pozostałych zainteresowanych czekają konkursy z nagrodami i inne atrakcje, a będą to między innymi: losowanie nagród przez krwiodawców i chętnych, konkursy z nagrodami, szkolenie RKO, degustacja jedzenia BIOWAY, pokaz freerun&parkour oraz zbiórka czekolad.

Zarówno wszyscy krwiodawcy, jak i uczestnicy konkursów mogą liczyć na ciekawe nagrody, które ufundowali partnerzy, a są to między innymi: kluby studenckie, szkoły tańca czy drużyny sportowe oraz pizzerie i restauracje.

Patronat honorowy:

JM Rektor UG

Marszałek Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Gdańska

Prezydent Miasta Sopotu.

Sponsor główny projektu: ENERGA.S.A.

Data publikacji: czwartek, 8. Maj 2014 - 11:15; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski