Konferencja "Wektory i patogeny - w przeszłości i przyszłości"

Instytut Genetyki i Mikrobiologii Uniwersytetu Wrocławskiego, wrocławski Oddział Terenowy Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów oraz wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego  serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji pt. "Wektory i patogeny - w przeszłości i przyszłości"

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2014 r., w Instytucie Genetyki i Mikrobiologii UWr., przy ul. Przybyszewskiego 63/77 we Wrocławiu.

Termin nadsyłania streszczeń posterowych doniesień konferencyjnych upływa w dniu 30 lipca br.

W konkursie dla młodych naukowców (doktorantów i studentów) prezentacje posterowe zostaną nagrodzone w trzech kategoriach:

·         najciekawszy projekt badawczy

·         atrakcyjna wizualizacja problematyki badawczej

·         ustna prezentacja przy posterze

Więcej informacji http://biologia.uni.wroc.pl/pl/news/konferencje/358

Data publikacji: wtorek, 24. Czerwiec 2014 - 22:18; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski