Joanna Karczewska-Golec laureatką "Top 500 Innovators"

Miło nam poinformować, że Pani mgr Joanna Karczewska-Golec, asystentka w Katedrze Biologii Molekularnej Wydziału Biologii UG, znalazła się w gronie laureatów czwartej edycji rządowego programu "Top 500 Innovators".

Laureaci w drugiej połowie 2015 roku wyjadą na 9-tygodniowe programy stażowo-szkoleniowe na najlepszych uczelniach świata. Pani Karczewska-Golec została zakwalifikowana na staż w Stanford University (USA).

Serdecznie gratulujemy!

Program "Top 500 Innovators" wyposaża uczestników w unikalne kompetencje, pozwalające im prowadzić innowacyjne badania naukowe, ukierunkowane na potrzeby odbiorców z założeniem docelowego wprowadzenia produktu badań na rynek. Dzięki zajęciom prowadzonym przez wybitnych praktyków, wizytom studyjnym i stażom w najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstwach dowiedzą się, jak skutecznie komercjalizować wyniki badań naukowych. Bardzo ważną częścią kursu jest rozwijanie kompetencji miękkich takich, jak praca w grupie i multidyscyplinarnym zespole badawczym, kreatywne myślenie, efektywne podejmowanie decyzji, rozwiązywanie konfliktów. Uczestnicy programu będą obserwowali pracę zagranicznych firm, w których istotną rolę odgrywa komercjalizacja wyników badań, spotkają się z przedsiębiorcami i przedstawicielami venture capital.

fot. Piotr Golec

Data publikacji: środa, 10. Czerwiec 2015 - 11:41; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 10. Czerwiec 2015 - 11:41; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz