Thomson Reuters - cykl bezpłatnych szkoleń internetowych

Firma Thomson Reuters zaprasza wszystkich naukowców na lipcowy cykl bezpłatnych szkoleń internetowych z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Szkolenia będą obejmowały cztery sesje tematyczne. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim na platformie WebEx.

Uczestnicy szkoleń dowiedzą się:

·         Jak tworzyć w ciągu kilku minut przypisy i końcową bibliografię w pisanym artykule lub pracy dyplomowej?

·         Jak zgłosić czasopismo lub konferencję do bazy Web of Science Core Collection?

·         Jak zaprogramować platformę Web of Science, aby automatycznie wyszukiwała publikacje i cytowania?

Szczegółowy plan szkoleń można znaleźć poniżej. Zgodnie z informacjami organizatorów, po zarejestrowaniu się na daną sesję szkoleniową, przesłany zostanie email-zaproszenie, zawierający link do spotkania wraz z instrukcjami.

EndNote - podstawy dla użytkowników Web of Science

28 lipca 2015 r., godz. 10:00 - zarejestruj się

Web of Science - personalizacja

28 lipca 2015 r., godz. 13:00 - zarejestruj się