Szkolenia z zakresu pisania tekstów naukowych

Do 28 października 2015 r. trwają zapisy na bezpłatne szkolenia z zakresu pisania tekstów naukowych, które organizowane są przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Szkolenie skierowane jest do doktorantów oraz pracowników naukowych z jednostek naukowych, które swoją siedzibę mają na terenie Polski. W szkoleniu mogą wziąć udział także absolwenci studiów doktoranckich, jeśli od momentu otrzymania przez nich stopnia doktora nie minęło więcej niż 12 miesięcy.

Zgodnie z informacjami organizatorów, szkolenia skierowane są do osób o podstawowej i średniozaawansowanej wiedzy z zakresu pisania artykułów naukowychczyli:
dla doktorantów, post-doków posiadających małe doświadczenie (lub jego brak) w pisaniu tekstów naukowych w jęz. angielskim i w publikowaniu tekstów w międzynarodowych/anglojęzycznych czasopismach naukowych i innych wydawnictwach,

oraz osób zaawansowanych, czyli:
dla doświadczonych naukowców i starszej kadry naukowej; osób posiadających umiarkowane lub znaczące doświadczenie w pisaniu tekstów naukowych i w publikowaniu w międzynarodowych/ anglojęzycznych czasopismach naukowych i innych wydawnictwach.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

·         16-17 listopada 2015 r. w Krakowie – grupa zaawansowana,

·         18-19 listopada 2015 r. w Krakowie – grupa początkująca/średnio zaawansowana,

·         20-21 listopada 2015 r. w Krakowie – grupa początkująca/średnio zaawansowana.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu będą miały zapewnione wyżywienie. Bezpłatny nocleg będą miały zapewniony osoby spoza miast, w których odbywają się szkolenia. Zapisy na szkolenia prowadzone są za pośrednictwem platformy https://szkolenia.fnp.org.pl/. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Więcej informacji: http://www.fnp.org.pl/szkolenia-z-zakresu-pisania-tekstow-naukowych-2/

Data publikacji: poniedziałek, 19. Październik 2015 - 10:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Październik 2015 - 10:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz