Alfa School - przygotowanie naukowców do komercjalizacji swoich projektów

Informacja organizatora

29 października br. w gdańskim STARTERZE spotkają się dwa światy.

Z jednej strony staną ambitni naukowcy. Z drugiej - inwestorzy i praktycy biznesu wspierani przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Cel jest prosty, podzielenie się praktycznym doświadczeniem, networking oraz znalezienie projektów naukowych, w które fundusze inwestycyjne skupione wokół programu NCBR, BRIdge Alfa, będą mogły zainwestować nawet 1 mln złotych.

Stanie się to możliwe dzięki Alfa School – dwudniowemu bezpłatnemu wydarzeniu, przygotowującemu naukowców do komercjalizacji swoich projektów.

Organizatorami przedsięwzięcia są SpeedUp Venture Capital Group, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, globalna firma prawnicza Dentons.

Patronat nad wydarzeniem objęło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Kliknij po więcej szczegółów

Udział w Alfa School jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy: https://openoffice.typeform.com/to/l8NsQl

Liczba miejsc jest ograniczona.

W załączeniu harmonogram oraz notka prasowa

Załącznik Rozmiar
Harmonogram 245.72 KB
Informacja prasowa 286.98 KB