Spotkanie Klubu Absolwentów i Sympatyków Wydziału Biologii

W piękną, słoneczną sobotę, 7 listopada, po raz kolejny spotkali się członkowie Klubu Absolwentów i Sympatyków Wydziału Biologii, tym razem na terenie oliwskiego ZOO. W spotkaniu, którego gospodarzem był Dyrektor Ogrodu Michał Targowski, absolwent Biologii UG, uczestniczyły 24 osoby.

Pan Dyrektor był przewodnikiem w trakcie zwiedzania najciekawszych części Ogrodu. Interesująco i jak zwykle z humorem opowiadał o poszczególnych obiektach i zasiedlających je zwierzętach. Warunki pogodowe były znakomite, a zwierzęta chętnie prezentowały swoje walory.

Po zakończeniu wędrówki w okolicach domku "Góralka" uczestnicy biesiadowali przy sponsorowanych przez Andrzeja Stelmasiewicza grilowanych kiełbaskach i warzywach. Działania przy grillu przygotowali i prowadzili doktoranci: Martyna Jankowska-Jarek oraz Konrad Bidziński przy wsparciu Eweliny Kurowskiej i Jana Rucińskiego. Wnętrze "Góralki" było miejscem spożywania łakoci – z herbatą i kawą - przygotowanych sumptem uczestników. Beata Michno przedstawiła prezentację obrazującą w lekki i przystępny sposób historię Biologii Środowiskowej.

Fotorelacja dostępna w Galerii

Data publikacji: piątek, 13. Listopad 2015 - 14:58; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 13. Listopad 2015 - 14:58; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz