Portugalski Erasmus Pauliny Krzystyniak

Na początku ubiegłego roku akademickiego Pani Paulina Krzystyniak (obecnie studentka III roku licencjatu, kierunek biologia) wyruszyła do Portugalii, gdzie przez dwa semestry kontynuowała studia w Universidade de Tras-os-Montes e Alto Douro (UTAD) w Vila Real.

Choć uniwersytet w Vila Real jest uczelnią najczęściej wybieraną przez studentów naszego Wydziału, każda kolejna relacja rzuca nieco inne światło na portugalską rzeczywistość.

Zachęcamy do zapoznania się z wrażeniami Pauliny, wzbogaconymi o zdjęcia i  zawierającymi wiele przydatnych informacji dla przyszłych Erasmusów.

Więcej zdjęć w Galerii

Załącznik Rozmiar
paulina_krzystyniak_vila_real.pdf 77.56 KB

Data publikacji: poniedziałek, 14. Grudzień 2015 - 13:58; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14. Grudzień 2015 - 13:58; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz