Płatne staże w Komisji Europejskiej dla studentów i absolwentów

Do 29 stycznia 2016 r. można składać wnioski na odbycie pięciomiesięcznego płatnego stażu w Komisji Europejskiej. Konkurs adresowany jest do studentów, którzy ukończyli przynajmniej trzy lata studiów oraz absolwentów uczelni wyższych. Odbywanie staży będzie trwało od października 2016 r. do lutego 2017 r.

Kandydaci do odbycia stażu w Komisji Europejskiej muszą spełniać następujące warunki:

·         ukończone przynajmniej trzy lata studiów,

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego,

·         bardzo dobra znajomość drugiego języka urzędowego Unii Europejskiej (wykaz języków urzędowych UE).

Dla kandydatów przygotowano ok. 1300 miejsc stażowych. Każdy stypendysta będzie otrzymywał wynagrodzenie w wysokości ok. 1 120 euro miesięcznie oraz zwrot kosztów podróży.

Więcej informacji: http://ec.europa.eu/stages/index_en.htm

Data publikacji: piątek, 15. Styczeń 2016 - 15:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 15. Styczeń 2016 - 15:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz