Kontynuujemy współpracę z Oliwską Akademią Sztuki

Miło nam poinformować, iż w roku 2016 Wydział Biologii UG kontynuuje współpracę z Fundacją Wspólnota Gdańska w ramach projektu "Oliwska Akademia Sztuki"

Oliwska Akademia Sztuki jest nieformalną uczelnią działającą od 2012 roku. Nieodpłatne wykłady, warsztaty, spotkania autorskie itp. są dedykowane wszystkim zainteresowanym szeroko rozumianą kulturą i sztuką. W 2015 roku z oferty zajęć skorzystało blisko 800 osób - dzieci, młodzież i dorośli.

Wydziały Oliwskiej Akademii Sztuki:

·        Sztuk Plastycznych

·        Przyrodniczy (powołany w styczniu 2015 r.)

·        Robót Ręcznych

·        Oliwistyki (Katedra Wiedzy, Katedra Emocji, Katedra Wizji)

·        Literatury (Katedra Reportażu, Poezji, Prozy)

·        Mody i Urody

·        Międzywydziałowy Instytut Rodzinny

Wszystkie zajęcia odbywają się w Świetlicy w Rybnym, w Gdańsku Oliwie przy ul. Opata J. Rybińskiego 25 oraz siedzibach partnerów na terenie Oliwy.

W 2016 r. do współpracy z Oliwską Akademią Sztuki zostali zaproszeni pracownicy Wydziału Biologii UG:

Pan dr Ziemowit Ciepielewski - Katedra Fizjologii Zwierząt i Człowieka

Pan dr Wojciech Glac - Katedra Fizjologii Zwierząt i Człowieka

Pani dr Adrianna Kilikowska - Katedra Genetyki

Pan prof. UG, dr hab. Piotr Rutkowski - Katedra Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody

Pani dr Elżbieta Sontag - Katedra Zoologii Bezkręgowców i Parazytologii

Pani dr Aleksandra Urbanek - Katedra Zoologii Bezkręgowców i Parazytologii

W dniu 25 lutego br. (czwartek), o godz. 16.30, na Wydziale Przyrodniczym odbędzie się wykład inauguracyjny pt. "Życie w mrowisku", który poprowadzi Pani dr Aleksandra Urbanek.

Miejsce: Gdańsk-Oliwa, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej Oliwskiej Akademii Sztuki.

Więcej informacji: http://oas.edu.pl/akademia

Data publikacji: piątek, 12. luty 2016 - 09:07; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 12. luty 2016 - 09:07; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz