Spotkanie dla studentów z Konsulem Ambasady USA - programy wymiany wakacyjnej

W dniu 15 marca (wtorek) Trójmiasto odwiedzi Konsul Ambasady USA w Polsce, Pan Kyle A. Fishman.

Podczas spotkania:

·         przedstawi program Summer Work and Travel oraz inne programy wymiany dostępne dla studentów na terenie USA,

·         wyjaśni ułatwienia dla studentów, zasady oraz proces wizowy,

·         odpowie na pytania i weźmie udział w krótkiej dyskusji.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy potwierdzić udział w wydarzeniu na facebooku - https://www.facebook.com/events/451444475045507

Spotkanie odbędzie się o godz. 13.30, na Wydziale Nauk Społecznych UG, aula S207.

Wstęp jest wolny - należy dołączyć do wydarzenia na portalu facebook, tam też jest więcej szczegółów - Departamentu Stanu zaprasza!

W spotkaniu wezmą udział studenci którzy uczestniczyli w programach wymiany kulturowej, więc będzie okazja do zadawania pytań oraz uzyskania szczegółowych informacji.

Data publikacji: piątek, 11. Marzec 2016 - 11:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 11. Marzec 2016 - 11:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz