Studencki Nobel 2016

Do 31 marca 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do udziału w konkursie Studencki Nobel 2016. Celem organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów konkursu jest wyłonienie Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej. Laureat konkursu musi mieć nie tylko dobre wyniki w nauce, ale także wyróżniać się na innych płaszczyznach.

Uczestnikiem konkursu może zostać student uczelni wyższej państwowej lub prywatnej w Rzeczypospolitej Polskiej, który:

·         urodził się po 01.01.1989 r.

·         uzyskał łącznie, ze wszystkich zamkniętych semestrów na danym poziomie studiów, na pierwszym kierunku studiów, średnią ocen równą minimum 80% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej Uczelni, a na pozostałych kierunkach minimalną średnią ocen równą 70% z maksymalnej średniej możliwej do zdobycia na danej Uczelni;

·         wypełnił formularz konkursowy, znajdujący się na oficjalnej stronie www.studenckinobel.pl, będący podstawą do oceny osiągnięć Uczestnika w Konkursie.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu Studencki Nobel 2016

Data publikacji: poniedziałek, 21. Marzec 2016 - 10:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Marzec 2016 - 10:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz