Targi Akademia 2016 i Dzień Otwarty Wydziału Biologii UG

W dniach 21 i 22 marca br. na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego odbywały się Targi Akademia 2016 połączone z Dniami Otwartymi UG. Na stoisku naszego Wydziału, zlokalizowanym na Wydziale Prawa i Administracji, zaprezentowano ofertę edukacyjną dla przyszłych studentów.

22 marca, podczas Dnia Otwartego Wydziału Biologii, odwiedziło nas około 300 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych w Elblągu, Giżycku, Malborku, Owidzu, Pile, Pucku, Warszawie i Trójmieście. Nasi goście zwiedzali pracownie i laboratoria oraz zapoznali się z ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji na studia.

W organizacji tegorocznych Targów Akademia oraz Dnia Otwartego wzięło udział 80-ciu studentów, doktorantów oraz pracowników Wydziału Biologii.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Więcej zdjęć w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 4. Kwiecień 2016 - 14:48; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Kwiecień 2016 - 14:48; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz