"Ogród przyjazny" - od teorii do praktyki

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku wraz z Partnerami - Wydziałem Biologii UG i Zespołem Szkół Architektury Krajobrazu oraz Handlowo-Usługowych w Gdańsku serdecznie zapraszają na warsztaty pt. "Ogród przyjazny"

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak powinien wyglądać "dziki trawnik" w naszej strefie klimatycznej, jak go zakładać, kosić i pielęgnować aby sprzyjał ptakom, owadom i ludziom. By było jeszcze ciekawiej podpowiemy jakie gatunki ze sobą współgrają, a także stanowią estetyczną i ciekawą kompozycję. Wspólnie zasadzimy krzewy, byliny i wysiejemy murawę kwietną. Dodatkowym atutem będzie możliwość zapoznania się z podstawowymi zasadami pielęgnacji roślin.

Termin: 10 maja 2016 r. (wtorek), godz. 12.30 - 18.00

Miejsce: Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 59, 80-308 Gdańsk

Prowadzący: dr Krzysztof Gos (Wydział Biologii, Uniwersytet Gdański), Aleksandra Garnys i Iwona Renkiewicz (Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych).

Zapisy: telefonicznie (58) 301 80 99 lub mailowo ciee@pomorskieparki.pl

Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji w załączniku

Załącznik Rozmiar
ogrod_przyjazny_2016_03_16.pdf 10.12 MB

Data publikacji: wtorek, 5. Kwiecień 2016 - 14:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 8. Kwiecień 2016 - 09:30; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz