Erasmus Anny Jakubczyk - podbijamy Norwegię!

Miło nam poinformować, że lista krajów do których wyjeżdżają studenci naszego Wydziału ramach programu Erasmus+ wydłużyła się o Norwegię.

W semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego Pani Anna Jakubczyk (kierunek Biologia, II rok MSU), studiowała w Norwegian University of Science and Technology w Trondheim. Z bogatego wachlarza oferowanych kursów wybrała: Neuroscience, Human Evolution and Behavior, Molecular Biology oraz Scientific Seminary.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją ze studiów, wzbogaconą o zdjęcia i  zawierającą wiele przydatnych informacji dla przyszłych Erasmusów.

fot. Michał Cipora

Załącznik Rozmiar
sprawozdanie_ze_studiow_w_norwegii.pdf 682.27 KB

Data publikacji: piątek, 8. Kwiecień 2016 - 09:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 8. Kwiecień 2016 - 09:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz