II Studencka Konferencja Genetyczna „Genomica”

Konferencja obejmuje szeroko pojętą genetykę, zarówno na poziomie pojedynczych osobników, jak i całych populacji. Zaproszenie skierowane jest do studentów i doktorantów z kierunków przyrodniczych i ścisłych, którzy chcą podzielić się wynikami swoich badań lub zreferować wybrane zagadnienia.

Konferencja odbędzie się 20 i 21 maja 2016 r. w Krakowie, w budynku Instytutu Zoologii Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Gronostajowej 9.

Zgłoszenia uczestników czynnych (wystąpienie/poster) wraz z abstraktem i oświadczeniem opiekuna naukowego będą przyjmowane do 21 kwietnia 2016 r. Formatka abstraktu oraz wzór oświadczenia dostępne są w załącznikach. O zakwalifikowaniu zgłoszenia uczestnicy zostaną poinformowani do 30 kwietnia. Zgłoszenia uczestników biernych będą przyjmowane do 29 kwietnia 2016 r. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji i ewentualnej odmowy przyjęcia nadesłanych zgłoszeń.

Wysokość opłaty konferencyjnej wynosi 50 zł i zapewnia uzyskanie pakietu konferencyjnego w skład którego wchodzą materiały konferencyjne, przerwy kawowe, książka abstraktów i obiad (sobota).

W ramach nagród za najlepsze postery/prezentacje przewidziane są ATRAKCYJNE NAGRODY, w tym czytniki eBooków oraz książki o tematyce związanej z genetyką.

W planie konferencji IMPREZA INTEGRACYJNA w jednym z krakowskich klubów!

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez formularz rejestracyjny na stronie https://genomica2016.wordpress.com/. Na stronie tej znajduje się więcej informacji o konferencji i organizatorach, tam również będą pojawiać się bieżące informacje dla uczestników.

Wszelkie pytania do organizatorów należy kierować na adres: genomica.uj@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/genomica2015/?fref=ts

Załącznik Rozmiar
abstrakt_genomica_-2016.doc 33 KB