Dotacja Urzędu Marszałkowskiego na realizację programu "Rośliny - dzięki nim żyjemy"

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu edukacji w 2016 roku.

Miło nam poinformować, że decyzją Komisji Konkursowej zostało przyznane dofinansowanie na realizację programu pt. "Rośliny - dzięki nim żyjemy" Celem programu jest wsparcie edukacji biologicznej oraz wzbogacenie oferty kształcenia młodzieży z regionu pomorskiego w zakresie budowy i znaczenia organizmów roślinnych w skali lokalnej i globalnej, a także rozwijanie zainteresowań i uzdolnień biologicznych uczniów.

Adresatami programu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych woj. pomorskiego z klas o profilu biologiczno-chemicznym, a jego realizatorami - nauczyciele akademiccy z  Wydziału Biologii UG. Program będzie realizowany do końca 2016 roku.

Oferta konkursowa została przygotowana we współpracy z Fundacją Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: środa, 20. Kwiecień 2016 - 16:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 20. Kwiecień 2016 - 16:39; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz