Stanowisko dla doktoranta w projekcie NCN

Prof. dr hab. Martin Kukwa z Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody Wydziału Biologii UG poszukuje kandydata/tkę na doktoranta/tkę do realizacji projektu naukowego przyznanego w ramach konkursu OPUS 9 pt. „Sterylne porosty skorupiaste neotropikalnych ekosystemów leśnych jako źródło ukrytej różnorodności genetycznej - innowacyjne studia na przykładzie Boliwii, kraju o wysokiej różnorodności biologicznej”.

Podstawowym celem projektu jest wieloaspektowe zbadanie różnorodności gatunkowej bioty porostów w obszarach leśnych Neotropiku oraz ich fotobiontów.

Wnioski przyjmowane będą drogą mailową do dnia 13 lipca 2016 r.

Szczegółowe informacje o wymaganiach i warunkach w załączonym pliku PDF

Załącznik Rozmiar
ogloszenie-phd-ug_ktriop.pdf 135.25 KB

Data publikacji: poniedziałek, 20. Czerwiec 2016 - 07:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Czerwiec 2016 - 07:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz