Bal magisterski na Wydziale Biologii

W dniu 4 czerwca br w Karczmie Trzy Dęby odbył się Bal Magisterski studentów 2 roku studiów drugiego stopnia. Wzięło w nim udział  70 osób, a silną reprezentację władz wydziału zapewnili prodziekani: Pani Prof. Anna Herman-Antosiewicz i Pan Prof.  Marek Ziętara. Uczestnicy po raz ostatni w swojej studenckiej karierze skorzystali z prawa "studenckiego kwadransa" i dokładnie o 21.15 rozpoczęli Bal.

Zgromadzonych powitała starościna Monika Lipińska, która na ręce Państwa Dziekanów złożyła podziękowania za wszelką pomoc, okazaną życzliwość i przeprowadzenie przez niesamowitą podróż, jaką były studia na Wydziale Biologii UG. Następnie złożyła wyrazy uznania i wdzięczności organizatorkom wydarzenia: Paulinie Błańskiej, Joannie Brokowskiej i Karolinie Portalskiej, a wszystkim Koleżankom i Kolegom za owocną współpracę przez ostatnie pięć lat. Jako kolejny, głos zabrał Łukasz Grosz, który w imieniu zgromadzonych podziękował starościnie za włożony trud  i przyczynienie się do organizacji balu. Po części oficjalnej zabawa rozpoczęła się na dobre, a parkiet ani przez chwilę nie pozostawał pusty. Kilkanaście minut po 4-tej nad ranem najwytrwalsi uczestnicy rozeszli się do domów.

Mamy nadzieję, że Bal Magisterski będzie nowa tradycją na Wydziale Biologii...

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: czwartek, 30. Czerwiec 2016 - 12:48; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 30. Czerwiec 2016 - 12:48; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz