Dr R. Suska-Wróbel reprezentantką UG w międzynarodowym projekcie Erasmus+

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków wraz z zagranicznymi partnerami oraz Uniwersytetem Gdańskim rozpoczyna realizację projektu „Żyjemy w zgodzie z naturą. Program edukacyjny dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego” finansowanego z programu Erasmus+. Efektem współpracy będzie stworzenie nowoczesnego programu nauczania o ptakach i przyrodzie dostępnego dla wszystkich nauczycieli z Polski, Słowacji, Czech, Irlandii, Macedonii i Hiszpanii oraz przeszkolenie wybranych nauczycieli z tych państw.

Uniwersytet Gdański został partnerem merytorycznym projektu, odpowiedzialnym za stworzenie materiałów dla nauczycieli.

Koordynatorem projektu z ramienia UG jest Pani dr Ryta Suska-Wróbel, kierownik Pracowni Dydaktyki Biologii.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Więcej informacji o projekcie w załączonym pliku PDF

Załącznik Rozmiar
erasmus.pdf 1.25 MB

Data publikacji: środa, 5. Październik 2016 - 13:11; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 5. Październik 2016 - 13:11; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz