Złota Eza - I Nagroda Polskiego Towarzystwa Genetycznego dla Joanny Karczewskiej-Golec

Miło nam poinformować, że Pani mgr Joanna Karczewska-Golec, asystentka w Katedrze Biologii Molekularnej Wydziału Biologii UG, otrzymała I nagrodę w konkursie Polskiego Towarzystwa Genetycznego na najlepsze wystąpienia ustne w sesjach  "Genetyka Mikroorganizmów" podczas V Polskiego Kongresu Genetyki, który odbył się w dniach 19-22 września w Łodzi.

W wystąpieniu pt. "Genomics and proteomics reveal bacterial stress responses in the sea of gradients - the Baltic Sea"  laureatka przedstawiła wyniki, które uzyskała na Uniwersytecie Gdańskim i Uniwersytecie Ernsta-Moritza-Arndta w Greifswaldzie (Niemcy), pracując w zespołach kierowanych przez Panią prof. Agnieszkę  Szalewską-Pałasz i Pana prof. Thomasa Schwedera.

Serdecznie gratulujemy!

fot. J. Moskwa

Data publikacji: środa, 12. Październik 2016 - 09:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 12. Październik 2016 - 09:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz