Konkurs magazynu akademickiego "Koncept"

Do 20 listopada 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu magazynu akademickiego "Koncept". Do konkursu należy zgłaszać artykuły napisane na temat: "Jakie wyzwania edukacyjne czekają mnie w nowym roku akademickim". Dla autorów najlepszych prac organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe.

Zgodnie z regulaminem konkursu, uczestnikami mogą być osoby, które spełniają następujące warunki:

·         są zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

·         w momencie rozpoczęcia konkursu miały ukończone 18 lat,

·         są studentami lub absolwentami uczelni wyższych w Polsce.

Autor najlepszego artykułu otrzyma  tablet iPad mini 4, WI-FI, 32GB. Poza główną nagrodą, dla 3 pozostałych wyróżnionych autorów prac nagrodami będą karty podarunkowe PKN OREN o wartościach 1000 zł700 zł i 500 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Data publikacji: środa, 9. Listopad 2016 - 07:39; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 9. Listopad 2016 - 07:39; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz