Poszukiwani wolontariusze (studenci, doktoranci) do pomocy przy obsłudze Pierwszej Międzynarodowej Wystawy "Świat Storczyków - The World of Orchids" - 11-14 maja 2017r.

Wystawa odbędzie się w dniach 12-14 maja w godzinach 10:00-18:00 (w sobotę odbędzie się dodatkowo Noc Orchidei w godzinach 19.00 - 22.00) na sopockim Hipodromie (Hala Pomarańczowa) Jest to międzynarodowa wystawa, więc znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) jest wymagana.
Poszukiwanych jest 10-15 osób. Do zadań wolontariuszy będzie należało m.in. asystowanie sprzedawcom (rola asystenta językowego-tłumacza, 5 osób), sprzedaż i sprawdzanie biletów (2-4 osoby), kierowanie ruchem na terenie Hipodromu (3-5 osób). Przez cały czas trwania wystawy wolontariusze będą mogli korzystać z przekąsek w snack barze. Wydarzeniem towarzyszącym będzie walne zebranie delegatów European Orchid Council (na Wydziale, 12.05 od 16.00 i 13.05 od 10.00) podczas którego potrzebna byłaby pomoc 1-2 osób.
Organizatorem jest Oddział Pomorski Polskiego Towarzystwa Miłośników Storczyków. Wystawa będzie pod patronatem honorowym Prezydenta Sopotu, JM Rektora UG, Wydziału Biologii oraz Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody. Każdy zaangażowany student dostanie stosowne zaświadczenie za wolontariat. Fundusze na drobne upominki nie są również wykluczone.
Zgłoszenia chęci uczestniczenia w tym przedsięwzięciu proszę kierować do p. Moniki Lipińskiej, przewodniczącej Oddziału Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Miłośników Storczyków oraz wiceprezes PTMS.

Data publikacji: poniedziałek, 6. luty 2017 - 14:15; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. luty 2017 - 14:15; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz