dr Bożena Nejman finalistką 17. edycji Nagród Naukowych POLITYKI | Wydział Biologii

dr Bożena Nejman finalistką 17. edycji Nagród Naukowych POLITYKI

W najnowszym numerze POLITYKI z dnia 13 września 2017 r. (s. 60-61) oraz na stronie www.polityka.pl/stypendia ogłoszona została lista piętnastu finalistów tegorocznych Nagród Naukowych POLITYKI. Wśród nagrodzonych w kategorii Nauki o życiu znalazł się pracownik naszego Wydziału – dr Bożena Nejman-Faleńczyk z Katedry Biologii Molekularnej.

Przed finalistami tegorocznej edycji Nagród Naukowych POLITYKI jeszcze jeden etap, podczas którego zostanie wyłonionych pięciu laureatów.
Wybierze ich Kapituła Społeczna, której członkowie – osobistości życia publicznego – mają za zadanie wskazać te osoby, które ich zdaniem najlepiej łączą osiągnięcia naukowe ze zdolnością upowszechniania i promocji nauki.

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i trzymamy kciuki za powodzenie w finale!

czwartek, 14 września 2017 roku, 14:45