Szkolenie dla studentów kierunków: Biologia i Biologia medyczna

W październiku (11, 18 i 25 października) br. w Katedrze Fizjologii Zwierząt i Człowieka (skrzydło B, III piętro, sala B/405) odbędzie się trzydniowy kurs pt. ”Szkolenie dla osób uczestniczących w wykonywaniu procedur doświadczalnych”. Kurs będzie się odbywał w godzinach: 10.00-13.45.

Ukończenie szkolenia jest obowiązkowe dla magistrantów Katedry, jest również niezbędne dla pozostałych studentów, planujących wykonanie w Katedrze pracy licencjackiej, obejmującej udział w doświadczeniach na zwierzętach, Może się okazać niezbędne dla studentow z innych Katedr, zapraszamy.

Zapisu na szkolenie można dokonać do dnia rozpoczęcia pierwszych zajęć u  osoby prowadzącej szkolenie,  pani dr Doroty Myślińskiej, apismel@wp.pl

Załącznik Rozmiar
szkolenie_program_i_daty_2017.pdf 34.4 KB

Data publikacji: środa, 4. Październik 2017 - 14:50; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 4. Październik 2017 - 14:50; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz