Wyróżnienie dla dr Elżbiety Kaczorowskiej w konkursie „Nauczyciel Roku”

Wyróżnienie dla dr Elżbiety Kaczorowskiej w konkursie „Nauczyciel Roku” imienia Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza dla najlepszych nauczycieli akademickich Uniwersytetu Gdańskiego, dydaktyków cieszących się uznaniem akademickiej społeczności.

Nagroda „Nauczyciel Roku” imienia Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza jest przyznawana na Uniwersytecie Gdańskim każdego roku za szczególne osiągnięcia dydaktyczne trzem nauczycielom akademickim UG. Nauczycieli zgłaszają do nagrody dziekani wydziałów w porozumieniu z wydziałowymi radami samorządu studentów. Wnioski rozpatruje powołana specjalnie Komisja Konkursowa złożona ze studentów i  nauczycieli akademickich. Patronem nagrody jest Krzysztof Celestyn Mrongowiusz (1764-1855) wybitny gdański pedagog i uczony, zasłużony dla zachowania polskości Pomorza, lektor języka polskiego w Gdańskim Gimnazjum Akademickim.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 15. Marzec 2018 - 09:21; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 15. Marzec 2018 - 09:21; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz